2012 yılında geliştirilen bir arkadaşlık uygulaması olan Tinder, gold dâhil farklı paketlere sahiptir. Bu sebeple Tinder gold apk var mı gibi sorular, birçok kişi tarafından sıkça sorulmaktadır. Burada öncelikle mevcut olduğu, ancak resmi olmadığı dile getirilmelidir.

Bu sebeple indirme sonucunda yaşanacak problemler, kişilerin kendi sorumluğundadır. Tinder günümüzde milyonlarca kullanıcıya sahip olup, üç farklı paket vardır. Bunlar normal, gold ve platinumdur. Gold seçenekte,

 1. Kişiyi beğenenleri görme,
 2. Sürekli yenilenen seçkin profiller,
 3. Günde 1 süper like,
 4. Sınırsız beğeni,
 5. Sınırsız geri alma,
 6. Günde 5 süper like,
 7. Ayda bir kere ücretsiz boost,
 8. Reklamları gizleme,

Gibi birçok avantaj vardır.  Bu sebeple birçok kişi APK dosyası halinde indirerek, yeni özelliklere kavuşmak ister.

Tinder Gold APK Nedir?

Tinder APK uygulaması, internette birçok sitede bulunabilir. Sadece Türkçe değil, İngilizce kaynaklarda da konu hakkında çok sayıda sonuç vardır. Dolayısıyla küçük bir araştırma yapmak, size istediğiniz sonuçları saniyeler içinde sunacaktır.

tinder gold apk

tinder gold apk

Bu uygulama Tinder’ın güncellenmiş sürümü olarak tabir edilebilir. Ancak unutmamanız gereken, resmi uygulaması olmadığıdır. Bunu cihazınıza yükledikten sonra normal bir şekilde farklı insanlarla tanışabilir, konuşmaya başlayabilirsiniz.

Tinder Gold APK Özellikleri Nedir?

Tinder tarafından sunulan paketler birbirine göre farklı özelliklere sahiptir. Tinder Gold APK bu bakımdan şu gibi seçenekler bulundurur;

 1. Sınırsız kaydırma
 2. Sınırsız ger alma
 3. Sınırsız beğeni
 4. Sınırsız süper like
 5. Beğenilen kişiye ücretsiz kalp gönderme
 6. Ücretsiz ülke ve şehir değiştirme

Böylece platformu istediğiniz gibi kullanmanın verdiği zevki yaşayabilirsiniz.

Tinder Gold APK Nasıl Kurulur?

Tinder APK internette kolay şekilde bulunabilse de, birçok kişinin temel sorunu nasıl kurulacağıdır. Zira market uygulamalarında olmayan bir aplikasyon, otomatik yüklenmeye sahip değildir ve manuel işlem gerçekleştirilir.  Tinder Gold APK 2021 kurulumu için şu işlemleri takip etmek yeterlidir;

 1. İnternetten ilgili APK dosyasını bularak indirin.
 2. Akıllı telefonunuzun ayarlar bölümünü açın. Ardından da güvenlik ayarları kısmından, üçüncü taraf uygulamalarına izin verin.
 3. APK dosyasına dokunarak, kurulum başlamasına izin verin. Bu işlem otomatik devam eder.
 4. Kurulum tamamlanınca programa giriş yapın.

Ardından tek yapmanız gereken size hangi özelliklerin sunulduğunu keşfetmek ve kullanmaya başlamaktır. Burada unutmamanız gereken bir üyelik gerektiğidir. Dilerseniz yeni üyelik formunu doldurup giriş yapabilir, dilerseniz de Instagram ya da Facebook gibi platformlar üzerinden giriş yapabilirsiniz.