Süperbox İptal Etme. İnternet günümüzde en önemli ihtiyaçlar arasındadır. Turkcell tarafından sunulan Superbox, internet altyapısı olmayan kişilerin tercih edebileceği bir seçenektir. Superbox iptal formu da mevcut olup, herhangi bir sebeple aboneliğini sonlandırmak isteyen kişilerin hizmetine sunulur.

Süperbox İptal Etme

Eğer yaşadığınız yerde internet yoksa ya da buna dair alt yapısı bulunmuyorsa, tercih edebileceğiniz farklı internet seçenekleri vardır. Bunlardan bir tanesi de Turkcell tarafından vatandaşlara sunulan Süperbox’tur.

Siz de bu pakete geçiş yapmak istiyorsanız https://www.superboxinternet.net/superbox/turkcell-superbox-tasinabilir-internet.html?gclid=Cj0KCQjwwLKFBhDPARIsAPzPi-IqntLQw0lMD73zX2B0fmIqtc-nFItqhJOQwTY3ZqdeDo4jrH-qWAgaAsCeEALw_wcB adresine giderek, hemen başvur diyebilirsiniz.

Ayrıca, https://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/ev-interneti-superbox-kampanyalari/superbox-firsat-kampanyasi#detaylibilgi linki üzerinden de satın almanız mümkündür. Şayet bir süre kullandıktan sonra iptal etmek istiyorsanız,

 1. Turkcell Müşteri Hizmetleri,
 2. Turkcell Bayiliği,

Üzerinden işlem yapmanız mümkündür.

Süperbox İptal Ederken Cayma Bedeli Ödenir Mi?

Bir servis alan kişiler, cayma durumunda bedel ödeyip, ödemeyeceklerini sıkça merak eder. Dolayısıyla Turkcell tarafından sunulan bu hizmette bu durumun olup olmadığı sıkça düşünülür. Burada öncelikle abonelik esnasında kişilerin 12-24 ay taahhüt yaptığına değinmek gerekir.

süperbox i̇ptal etme

süperbox i̇ptal etme

Bu taahhüt, kullanacağınızı belirttiğiniz süredir. Süreç dolunca cayma bedeli olmaksızın iptal etmeniz mümkündür. Ancak herhangi bir sebeple taahhüttü yerine getiremezseniz cayma hakkınız vardır. Lâkin ödenmesi gereken bir bedel vardır. Bu fiyatın ne kadar olduğunu öğrenmek istiyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak danışmanız gerekir. Zira farklı etmenlere dayalı olarak fiyatta her yıl değişiklik olabilir.

Dolayısıyla iptal yapmadan önce, taahhüttün bitmesine ne kadar zaman kaldığınızı sormanız gerekir. Böylece duruma göre bir plan yaparak, iptal ettirme durumunuzu değerlendirebilirsiniz.

Süperbox Nasıl İptal Ettirilir?

Turkcell Süperbox alırken size yeni bir data hattı tanımlanır. Eğer herhangi bir nedenle iptal ettirmek isterseniz, bu hattın da iptal edilmesi gerekir.

Bunun için gerekli işlemler müşteri hizmetleri ya da size en yakın Turkcell bayiliğinden yapılabilir. Turkcell Superonline e-devlet üzerinde fesih formuna sahiptir. Buna https://www.turkiye.gov.tr/superonline adresiyle ulaşılabilir. Ancak Turkcell Superbox iptal etme e-devlet üzerinde bulunmamaktadır.

Eğer iptal işlemlerini düşünüyorsanız, unutmamanız gereken nokta, kampanyanızdan kalan haklarınızın devam etmediğidir. Zira iptal için hattın da iptali şarttır. Bu durumda Süperbox da kullanılmaz.

Dolayısıyla iptal ettirmeyi düşünüyorsanız, internetsiz kalmamak için plan yapmanız önerilir.

Süperbox Taahhüt Süresi Dolunca Ne Olur?

Turkcell Superbox’a dâhil olurken bir taahhüt yapılır. Bu süre dolar ve yazılı şekilde Turkcell’e aksi belirtilmediği müddetçe ilgili taahhütsüz paketlere tanımlaması yapılır.  Bunlar,

 1. Superbox 50 GB,
 2. Superbox Fırsat 100 GB,
 3. Superbox 150 GB 4.5G,
 4. Superbox 200 GB 4.5G,
 5. Superbox 300 GB,
 6. Superbox 15 Mbps,
 7. Superbox 10 Mbps,
 8. Superbox Fırsat 10 Mbps,
 9. Superbox Fırsat 20 Mbps,

Şeklindedir. Bu paketler satışa kapalı olup, sadece taahhüttü biten Superbox kullanıcılarına sunulur. Bunların hepsi farklı ücretlendirmelere sahiptir. Hepsini inceleyerek size en uygun olanı tercih edilebilir.