Video paylaşmadan önce editlemek, daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. Dolayısıyla müzikli video yapma programı kullanmak, sosyal medya platformlarında daha başarılı sonuçlar almanızı sağlar.

Müzikli Video Yapma Programı

Ancak bilindiği üzere bunların bazıları İngilizce dilindedir. Bu sebeple birçok kişi bu tür programların Türkçe ve ücretsiz versiyonlarını araştırmaktadır. Bunlardan bazıları,

  1. Movavi Video Editor Plus 2021,
  2. Video Düzenleme Ve Klip Yapma Programı ile Müzik,
  3. Kizoa,
  4. Fotoğraf ve Müziklerle Hazırlayıcı, Video Editörü,

Şeklindedir. Bunlardan her biri farklı sonuçlar sunduğu için hepsini deneyerek, karar vermeniz önerilir.

Movavi Video Editor Plus 2021

Windows ve Mac için kullanılabilen Movavi Video Editor Plus 2021, tercih edebileceğiniz ilk video düzenleyicidir. Eğer indirmek istiyorsanız https://www.movavi.com/tr/video-editor-plus/?gclid=Cj0KCQjwwLKFBhDPARIsAPzPi-LVc0x3ok7LegPrQsPk5IixIn_JQ_7wdUVlHWK6whOYJ2gI6dOupysaAvtnEALw_wcB linkine giderek, ücretsiz yüklemeniz mümkündür.

Sezgisel video düzenleme yazılımı olup, anlaşılır bir ara yüzle video montaj yapmanıza olanak tanır. Eşsiz başlıkları,  geçişleri ve efektleriyle en iyi sonucu almanıza yardım eder.

Video Düzenleme ve Klip Yapma Programı ile Müzik

Video düzenlemesi için tercih edebileceğiniz birçok seçenek vardır. Bunlardan biri olan Video Düzenleme ve Klip Yapma Programı ile Müzik, resimli müzikli video yapma programı indir Türkçe arasından tercih edilebilecek bir programdır.

resimli müzikli video yapma programı

resimli müzikli video yapma programı

Bununla beraber IOS işletim sistemi kullanıyorsanız, farklı aplikasyonlara bakmanız önerilir; zira Android işletim sistemlerine sunulmaktadır. Slayt video yapmanızı mümkün hale getirmekte olup, içerisinde zengin bir tema listesi vardır.

15 üzeri efekt bulunduran program, böylece daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freevideomaker.videoeditor&hl=tr&gl=US linkinden indirilebilecek program, cihazınızda büyük yer kaplamamaktadır.

Kizoa

Günümüzde birçok kişi videolarından daha iyi sonuçlar almak, beğenilerini yükseltmek ister. Bu bakımdan kullanabileceğiniz programlardan biri olan Kizoa, https://tr.kizoa.com/ adresine gidilerek kolaylıkla kullanılabilir.

Online bir düzenleme yapmakta olup, indirmenize gerek olmaksızın hemen işlem yapmanızı mümkün hale getirir. İçeriklerinize yazı, müzik, efekt ekleyebilir, slaytlar yapabilirsiniz. DVD formatında yazdırmanıza da olanak tanımakta olup, düzenleme ardından indirme seçeneği de sunar.

resimli müzikli video yapma programı

resimli müzikli video yapma programı

Fotoğraf ve Müziklerle Hazırlayıcı, Video Editörü

Fotoğraf ve Müziklerle Hazırlayıcı, Video Editörü yazılı video yapma için tercih edebileceğiniz programlar arasında yer almaktadır. Android cihazlar için sunulduğu için, IOS işletim sisteminde bulunmamaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.funcamerastudio.videomaker&hl=tr&gl=US adresine giderek yükleyebileceğiniz program, size kolay anlaşılan bir ara yüz sunar. Profesyonel bir düzenleme aracı olarak klip bölme, çoğaltma, sıkıştırma, kesmek, birleştirmek gibi farklı seçenekleri vardır. Böylece videonuz daha da eğlenceli hale gelebilir.