Karayolu taşımacılığı üzerine hizmet veren Kamil Koç, 1926 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmektedir. Kamil Koç bilet iptali firma tarafından her yolcusuna sunulmakta olup, bunu yapmak için farklı metotlar sunulmaktadır. Bunlar,

  1. Bilet siteleri,
  2. Kamil Koç yazıhanesi,
  3. Çağrı merkezi,
  4. İnternet üzerinden iptal etme,

Kamil Koç Bilet İptali

Şeklindedir. Eğer seyahat planlarınızda değişiklik olmuşsa, firmayla minimum 1 saat öncesinde irtibat kurmanız gerekir. Bun dikkat edilmezse bilet iptali mümkün olmayabilir. Ancak herhangi bir sebeple haber geç haber vermişseniz, iptal ettirmek istediğiniz biletiniz 12 ay boyunca geçerli açık bilete çevrilir.

Burada en sık yapılan hata, bileti alınan otobüse binilmezse iptal olduğu yönündedir. Ancak bunun geçerliliği bulunmaz. Tüm bu işlemler için, yolculardan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Lâkin saat, tarih, isim, güzergâh değişiklikleri yapılırsa ve tutarda farklılık meydana gelirse, gerekli miktar ödenir.

kamil koç bilet i̇ptali

kamil koç bilet i̇ptali

Kamil Koç Yazıhanesinden Bilet İptali

Kamil Koç ile yolculuk biletinizi internetten değil de yazıhaneden almışsanız, aynı şekilde iptal etmeniz mümkündür. Burada tek yapmanız gereken sorulması durumunda göstermek için kimliğinizi ve size verilen bileti yanınızda bulundurmadır.

Ardından görevliye iptal etmek istediğinizi söylerseniz, kısa sürede size yardımcı olacaktır.

İnternet Üzerinden Bilet İptali

Günümüzde birçok kişi bilet alırken firmanın web sitesini kullanır. Zira kişilere evinden bile çıkmadan, tüm işlemleri saniyeler içerisinde tamamlama fırsatı sunar. Bu firmadan online otobüs bileti almışsanız, şu şekilde iptal etmeniz mümkündür;

  1. https://iadeform.kamilkoc.com.tr/ adresine girin.
  2. Ekranda görülen PNR, IBAN sahibinin adı soyadı, IBAN numarası, telefon gibi bilgileri girin.
  3. Robot olmadığınızı doğrulayın.

Bundan sonra tek yapmanız gereken, ekrandaki gönder butonuna tıklamadır. Form kısa sürede içerisinde işleme alınacak ve iptal gerçekleştirilecektir.  Bu siteye ek olarak https://shop.flixbus.com.tr/rebooking/login?_sp=182f0ffe-bb01-47cc-99b4-69393e078e5e.1621870726269&atb_pdid=4aa72ad8-3573-42c1-b5e2-9763d4d9f648&_ga=2.261035661.1078467030.1621869876-623689724.1621869876 linkine girerek aldığınız biletin PNR numarasını ve e-posta yahut telefon numarasını girerek görüntüle derseniz de işlem yapmanız mümkündür.

Çağrı Merkezi Üzerinden Bilet İptali

Eğer biletinizi internetten almamışsanız ve yazıhaneye kadar da gitmek istemiyorsanız, çözümlerden biri Kamil Koç iletişim kurmadır. Şayet görevliye bilet iptali yapmak istediğinizi belirtir ve size sorduğu soruları yanıtlarsanız, kısa sürede bilet iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Bilet Siteleri Üzerinden İptal Etme

Günümüzde birçok kişi otobüs ve uçak bileti alırken firmalar ya da yazıhaneler yerine internetteki farklı bilet sitelerini kullanmaktadır. Eğer biletinizi bu şekilde almışsanız, aynı siteden iptal etmeniz de mümkündür.  Burada birçok farklı site olduğu için aldığınız siteye göre araştırma yapılmalıdır.