Yusuf YILMAZ

Hakkımızda

1984 yılında dünyaya gelen Yusuf Yılmaz İstanbul’da gözlerini açmıştır. Denizcilik hayatını bir süre idame ettiren Yusuf Yılmaz öncesinde bilişim sektöründe yer almıştır. Sistem ve ağ uzmanı olarak hayatına devam eden Yılmaz’ın kendisinden hariç 5 kardeşi vardır. 6 çocuklu bir ailenin en küçük erkek çocuğudur. Yusuf Yılmaz’ın bir de kendisinden büyük iki abisi vardır. Bir ablası ve 2 dünyalar tatlısı kız kardeşi vardır.

hakkımızda

Denizcilik hayatını bir süre idame ettiren Yusuf Yılmaz öncesinde bilişim sektöründe yer almıştır.

Hakkımızda

Esra Yılmaz ile 2005 yılında Bodrum’da askerlik yaptığı sırada tanışmış 2006 yılında da dünya evine girme kararı almışlardır. Evliliklerinin hemen ardından 2007 yılının mayıs ayında Tuana Duru isminde dünya güzeli bir kızları olmuştur.

Şu an liseye giden Tuana’nın 2010 yılının eylül ayında Talha Yusuf isminde bir kardeşi olmuştur. Talha’nın dünyaya gelmesinden sonra 2011 yılında denizcilik sektörüne başlamış, denizcilik kariyerine devam etmiştir.

2012 yılında babasını kayıp ettikten sonra 2017 yılında da annesini kaybetmiş, toprağa vermiştir. Bunca kaybın ardından 2018 yılında her şeyi bir kenara bırakıp Samsun olan memleketlerine taşınmış ve o gün bugündür memleketinde yaşamına devam etmeye başlamıştır. Hala denizcilik sektörü ile ilgileniyor.