Gizlilik Sözleşmesi

gizlilik sözleşmesi

gizlilik sözleşmesi

Yusuf YILMAZ com.tr sitesi içerisinde kullanıcıların tüm verileri korunarak gizlilik esasları açıklanmıştır.

  1. Kullanıcıların hesaplarının güvenlikleri

Sistem üzerinde kişilerin üyelik hesaplarının güvenliklerini koruyabilmek için sisteme üye olunan kullanıcı adı ve şifrenin hiç kimse ile paylaşılmaması gerekir. Kimsenin tahmin etmesine meyil vermemek için küçük büyük harfler, rakamlar ve semboller ile karmaşık bir şifre belirlenmesi gerekir. Kullanıcı bilgileri eğer üçüncü kişi eline geçmesi söz konusu olursa anında şifreler değiştirilmesi gerekir. Yapılan rezervasyonlardan sistem üzerinde meydana gelen birçok konunun ele geçirilmesi söz konusu olmasından dolayı bilgilerin gizliliklerine özen göstermek gerekir.

  1. Kişisel verilerin kullanılması

Kişilerin siteyi ziyaret ettikleri sıra içerisinde ya da siteye üye olduktan sonra rezervasyon yaptıkları kısada kişileri bilgileri site üzerinde yetkili kişiler ile paylaşılır. Kişilerin verilerinin toplandığı, işlendiği, aktarımlarının yapıldığı kişiler veriler karşısında hakların nasıl kullanılacağını görmek için kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metni incelenmesi gerekir.

  1. Üçüncü taraf site ve bağlantılara yönlendirme

Site üzerinde bazı zamanlarda üçüncü partiler aracılığı ile işletilen ya da web uygulamaları üzerinde yönlendirmeleri yapılan üçüncü partiler için yönetilen bu site ve web uygulaması üzerinde gizlilik ve kişiler veriler ilk sırada yer almak üzere işbu Gizlilik sözleşmesi ve kişisel verilerin korunması hakkında aydınlatma metni ile tüm bağlantılar gösterilir. Site üzerinde yer alması ya da içeriklerin tur aracılığı ile onaylanmış olması anlamına asla gelmez. Bu uygulamalar ile ilgili olarak yer alan durumları sorumlu tutamayız.

  1. Güvenlik

Site üzerinde paylaşılan kişiler verilerin yetkisiz bir şekilde erişime ya da açıklamalara karşı rahat bir şekilde korunması için gerekli önlemler alınmıştır. Birçok araç olarak kriptolamadan şifrelere ya da fiziksel güvenlik önlemlerine kadar birçok şey yer alır.

Verilerin üçüncü bir taraf ile paylaşılması gerekiyor olduğu anlarda başta 6698 sayılı kişisel verilerin saklanması ce korunması gibi yasalar ile beraber mevzuata uygun bir şekilde işlemler yapılır ve buna göre hareket edilir. Bizim ile paylaşılan verilerin güvenliği ile ilgili herhangi bir endişe duyulmasına gerek yoktur.