Evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim bilgilerine ulaşmak istiyorsanız doğru yerde olduğunuzu söylememiz gerekiyor. Fakat ilk olarak Evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim hakkında doğru bilgilendirmeyi yapmamız daha iyi olacaktır. Birçok insan ek gelir yaratmak için evde kına paketleyerek para kazanma yollarını arıyor. Evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim hakkında detaylı bilgeye yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim

Genellikle bayanlara yönelik bir iş olarak bilinse de bu işi yapmak için illa kadın olmanıza gerek yoktur. Fakat firma sahiplerinin önceliği bayanlar olmaktadır. Eğer eli hızlı biriyseniz evinizden çıkmadan sadece kına paketleyerek ayda asgari ücretten fazla para kazanabilirsiniz. Fakat kesinlikle üstesinden gelemeyeceğiniz işleri üstlenmemenizi tavsiye ediyoruz. Evde Kına paketleme işi her ne kadar basit görünse de (ki zaten öyledir, bu iş için aranan tek şart elinizin hızlı olmasıdır) her insanın belirli bir kapasitesi vardır. Bu kapasiteyi ilk başlarda alacağınız ufak işlerle belirleyebilir ve daha sonra yüklü işler almaya başlayabilirsiniz. Evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim

Evde Kına Paketleme İşi

Evde kına paketleme işi İstanbul’da özellikle Bağcılar, Esenyurt ve Zeytinburnu gibi bölgelerde oldukça yaygındır. Tabii ki bu iş sadece İstanbul’da yapılmıyor. Türkiye’nin her yerinde; İzmir, Adana, Antalya, Bursa kısacası 81 ilde bu alanda bir iş bulabilir ve evde kendinize bir gelir imkânı yaratabilirsiniz. İlk olarak bu işletmelerin ya da firmaların iletişim bilgilerini internet üzerinden bulmanız oldukça zor olacaktır. Çünkü bu tarz yerler genellikle insanlarla doğrudan iletişime geçmez istemezler. Kına ya da düğün eşyaları satan yerlere başvurarak bu işi yapmak istediğinizi söylemeniz, firmaların iletişim bilgilerine ulaşmanız için oldukça basit bir yoldur.

evlere kına paketleme işi veren firmalar iletişim

Evde Sabun Paketleme İşi

Evde sabun paketleme işi de tıpkı kına paketleme gibi oldukça rağbet görmektedir. Bu işler genellikle el becerisine ve hızlılığına dayandığı için birini yapabilen ötekini de çok rahat bir şekilde yapabilir. Yine bayanların öncelikli olduğu sabun paketleme işindeki firmalara ulaşabilmek için bu dükkanlara bizzat kendiniz giderek başvuru yapmalısınız. Firmaların bilgiler, kişisel veri olduğu için KKVK uyarınca burada yazamıyoruz.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Evde nikah şekeri paketleme işi tıpkı sabun ve kına paketleme işleri gibi oldukça yaygın bir şekilde yapılmaktadır. Bir şeker başına ortalama 20 kuruşla 2 lira arasında para kazanabilirsiniz. Fakat bu işte en önemli şey tecrübe olduğundan dolayı ilk başlarda düşük fiyattan çalışacağınızı ancak eliniz hızlandıkça daha çok gelir elde edeceğinizi söylemeliyiz. Özellikle İş Kur, bu tarz işleri bayanlara yönelik olarak vermektedir. Fakat yine de özel sektörün nabzını elinde tutan düğün eşyaları satan mağazalar piyasaya hâkim olduğu için bu yerlere başvurmanızı öneririz.

Fabrikadan Evlere İş Veren Firmalar

Fabrikadan evlere iş veren firmalar arasında yapacağınız tercihte dikkat etmeniz gereken en önemli şey firmaların güvenilirliği olmalıdır. Maalesef piyasada pek çok art niyetli insan bulunduğu için karşı tarafın güvenilirliğine ayrı bir önem vermeniz de fayda var. İnsanların emeklerini, zamanlarını ve en önemlisi iyi niyetlerini sömürerek kısa yoldan para kazanmayı hedefleyen bu art niyetli şahısların tuzaklarını anlamak için birkaç yol bulunuyor. Eğer birisi size kısa zamanda astronomik rakamlar kazanacağınızı vaat ediyorsa o kişiyle olan iletişiminizi kesin ve bir daha asla telefonlarını açmayın. Bu kimseler sadece bir ilde değil ülkenin her yerine adeta bir ahtapot gibi yayılmış durumdalar. O yüzden çalışmak istediğiniz firmayı bizzat kendiniz gidip görün ve size işleri teslim eden şahıslarla 5 dakika da olsa konuşmaya çalışın.