ETS, tatil yapmak isteyen birçok kişinin tercihleri arasındadır. ETS Tur Rezervasyon İptal, Tatilcilere rezervasyon yapmalarına imkân tanımakta olup, bunlar hakkında ETS Tur rezervasyon iptal işlemleri de mümkündür.

Eğer tatil için farklı otelde karar vermişseniz, tatiliniz için farklı bir yer düşünüyorsanız veya herhangi bir sebeple iptal etmek durumunda kalmışsanız, firma size bu imkânı tanımaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken, erken rezervasyon iptal sigortası yaptırmaktır.

Bu sayede gerekli iptal işlemlerini, hiçbir zorluk çekmeksizin tamamlamanız mümkündür. Seçili otellerde geçerli olup, otelin rezervasyon ücretinin 1000 Türk Lirasına kadarki işlemlerde 10 Türk Lirası fiyatı vardır. Bununla beraber 1000 TL aşılınca, toplam fiyatın yüzde 1 oranı söz konusudur.

İptal işlemleri gerçekleştiğinde tatilci olarak ödediğiniz konaklama ücreti, tarafınıza geri iade edilir. Ancak dikkat etmeniz gereken, sigortanın iade olmadığıdır. Aynı şekilde rezervasyon ile birlikte uçak bileti almışsanız, sigorta kapsamına girmez.

ETS rezervasyon iptali yapmak istiyorsanız, konaklama gününe 7 günden fazla zaman kalmış olmalıdır. Son olarak sigorta 1 Nisan ile 31 Ekim tarihleri arasında, en az 3 gece üzeri tatillerdedir. Eğer tüm bu koşulları sağlıyorsanız, uygun bir fiyat karşılığı tatilinizi iptal edebilir, yeni planları vakit kaybetmeden yapabilirsiniz.

ets tur rezervasyon i̇ptal

ets tur rezervasyon i̇ptal

Bunun için tek yapmanız gereken müşteri hizmetlerini aramak, üyelik hesabınızdan işlem yapmak ya da satış acentesine gitmektir.

Müşteri Hizmetleri Üzerinden ETS Tur Rezervasyon İptali

ETS üzerinden rezervasyon yaptırmışsanız, iptal için ilk tercihiniz müşteri hizmetleridir. Bunun için 444 0 387 aranarak, yetkiliye rezervasyonunuz hakkında bilgiler verilmelidir. Ardından iptal yapılıp, yapılamayacağı hakkında bilgi sağlanır.

Eğer mümkünse tek yapmanız gereken, sizden istenen bilgileri girmektir. Tüm işlemler sonlandığında, sisi bilgilendiren bir SMS yollanacaktır. Böylece işlemin gerçekleştiği anlaşılabilir.

İnternet Sitesi Üzerinden ETS Tur Rezervasyon İptali

ETS ile tatil planı yapmışsanız ancak herhangi bir sebeple ETS Tur rezervasyon iptali yapmak istiyorsanız, kendi sitesini kullanmanız da mümkündür. Bunun için sitedeki üyelik hesabınıza giriş yapmanız şarttır.

Sonrasında ise rezervasyonlarım bölümüne gelerek, tüm planlarınız görüntülenir. İptal etmek istediklerinize tıklanarak, iptal etme işlemleri gerçekleştirilir. Başarıyla tamamlanması ardından, tarafınıza bilgilendirme SMS’i yollanır.

Satış Acentesi Üzerinden ETS Tur Rezervasyon İptali

ETS birçok noktada satış acentesi bulundurur. Eğer bulunduğunuz yerde bir tane varsa, buraya giderek gerekli iptal işlemlerini yapmanız mümkündür. Burada kimliğiniz sorulabileceği için, yanınızda olması tavsiye edilir.

Eğer iptal mümkünse, tarafınıza gerekli bilgilendirme yapılır. İşlem hakkında eminseniz kısa sürede rezervasyonunuz kaldırılır.