Drizzers kapsül faydaları hakkında bilgi almak istiyorsanız aklınızda yer alan tüm soruların yanıtlarını bu yazıda bulabilirsiniz. 2017 senesinden beri ülkemizde satılan bu ürün bitkisel bir karışımdır. Üzerinde yer alan hologramla şifreli ekran üzerinden sorgulama yapılabilir. Bu yöntem sayesinde ürünü taklit eden tabiri caizse merdiven altı firmaların önüne geçilmektedir.  Drizzers kapsül faydaları Ancak bu durum ürünün orijinal olup olmadığını anlayabilmek için yeterli olmayacaktır. Zira merdiven altı firmalar, bu ürünün fiyatını oldukça düşük bir seviyeden belirleyip aynı ürünün fotoğrafını yayınlıyorlar. Fakat bu ürünün yerine sahte ürünü gönderiyorlar. Drizzers kapsül faydaları

drizzers kapsül faydaları

Drizzers Kapsül Nerede Bulunur

Drizzers kapsül nerede bulunur diye merak ediyorsanız bu ürünün alışverişi için güvenilir olan iki yer bulunmaktadır. Bu yerler de Hepsiburada ve DrizzersTürkiye’dir. Bu iki yerin haricinde satış yapan pek çok firma da bulunur. Ancak genel olarak bu firmaları incelediğiniz zaman ülkemizde satışı yasak olan ve tıbbi açıdan tehlikeli kabul edilen ürünleri de satmaktadırlar. O yüzden bu yerlerden alacağınız ürünlerin orijinal olmayacağını söyleyebiliriz.

drizzers kapsül faydaları

Ginsengli Bitki

Gingsengli bitki denildiği zaman akla ilk olarak Uzakdoğu coğrafyası gelmektedir. Oldukça şifalı olduğu bilinen ve sadece Uzakdoğu’da değil aynı zamanda tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılan bu bitki, drizzers bitkisel karışımının içerisinde de bulunmaktadır. Uzun yıllar boyunca yurt dışında satıldıktan sonra 3 senedir ülkemizde de piyasaya sunulan bu ürünün Türkiye distribütörü Enc Bitkisel Limited Şirketidir. Orijinal olan Drizzers bitkisel karışımının yalnızca DrizzersTürkiye ve Hepsiburada üzerinden satıldığını tekrar belirtmemiz gerekiyor.

Drizzers Bitkisel Karışım İçindekiler

Drizzers bitkisel karışımı içindekiler aşağıdaki gibidir:

drizzers kapsül faydaları

  • Vitamin E
  • Vitamin B12
  • Ginseng
  • Çinko
  • Guarana Ekstratı
  • Demir Dikeni Ekstratı
  • Kordiseps Mantarı
  • Beyaz Yulaf Ekstratı
  • Maca Kökü Ekstratı
  • Azgın Teke Otu
Drizzers Nasıl Kullanılır?

Drizzers nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız bu bitkisel karışımı cinsel aktiviten en az bir saat önce bir kapsül olarak bol suyla birlikte kullanmalısınız. Bu ürün bir ilaç değildir ve tavsiye edilen günlük doz oranı kesinlikle aşılmamalıdır. Hamilelik ya da emzirme döneminde kullanımı için mutlaka doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

drizzers kapsül faydaları

Drizzers’ı ağzı kapalı bir şekilde kuru ve serin bir bölgede saklamanız daha iyi olacaktır. Bu ürünü çocukların erişemeyeceği yerlerde saklamalısınız. Bütün bunların yanı sıra kapsülün içeriğinin tamamıyla bitkiden elde edildiğini de söylememiz gerekiyor. Kapsüllerde herhangi bir dolgu maddesi kullanılmamaktadır ve doğal ekstrakttan oluşur. Bir kapsülün içindeki ekstrat oranı olabilecek en saf seviyede olmasının yanı sıra en yüksek seviyede de kullanılmıştır.

Eğer piyasada yer alan art niyetli insanların tuzaklarına düşmek istemiyorsanız lütfen bu ürünü sadece iki adresten; Hepsiburada.com’dan ya da DrizzersTurkiye üzerinden alın. Bu iki yerin haricinde yapılan tüm alışverişlerde ürünün orjinal olmama ihtimali oldukça yüksektir.