Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşanlar’ın sadece yeni bölümleri değil, eski bölümleri de sevgiyle takip edilmektedir. Dolayısıyla Konuşanlar full izle birçok kişi tarafından sıkça incelenen bir konudur.

Konuşanlar DiziBOX

Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşanlar, çoğu kişinin bildiği üzere yayın hayatına YouTube platformunda başlamıştır. Ancak kısa sürede sevilmesi sebebiyle sonradan Exxen üzerine geçmiştir. Bu nedenle Dizibox Exxen Konuşanlar sıkça incelenen konulardan bir haline gelmiştir.

Burada öncelikle, Dizibox üzerinde bunun olup olmadığına bakılmalıdır. Şu an kullanılan sitesi incelenirse, arama kutusu üzerinden Konuşanlar’a dair bir sonuç bulunmamaktadır. Bu sebeple söz konusu platformdan bunu izlemeniz mümkün değildir.

Bu nedenle farklı seçenekleri değerlendirmeniz gerekir. Bunlar,

  1. Exxen,
  2. Dizi-Film izleme platformları,
  3. YouTube,

Şeklindedir. Ancak bilindiği üzere Konuşanlar Exxen’e geçtikten sonra, YouTube üzerindeki bölümleri kaldırılmıştır.

150696

Dizibox Konuşanlar

Konuşanlar ilk gününden bu yana sevgiyle takip eden bir kitleye sahiptir. Programın büyük bir başarıya sahi olması nedeniyle Exxen izle Dizibox Konuşanlar için sıkça incelenmektedir.  Eğer Exxen üzerinden izlemek isterseniz, bir üyeliğiniz olmalıdır. Böylece hem eski, hem de yeni bölümler izlenebilir. Burada iki seçenek olup bunlar şöyledir;

  1. Rklmvr: İçerisinde reklamlar bulunan bu içerik aylık 9,90 TL’dir. Yıllık 99,90’a denk gelmektedir.
  2. Rklmyk: Reklamsız olan bu paket 19,90 TL’dir ve yıllık 199,90 Türk Lirasıdır.

Ayrıca daha önce üye olmamışsanız, 7 gün ücretsiz deneme fırsatı vardır. Bu kapsama Konuşanlar dâhil platformun tüm içeriği girmektedir.

Not: İnternet sitemizde Dizibox Exxen videoları yer almamaktadır. Paylaşılan görüntüler, Exxen’nin Dailymotion hesabında hali hazırda bulunan ve paylaşıma açık olan videolardır.

Dixibox Exxen ile Konuşanlar 1. Bölüm İzle

Günümüzde her yaştan insan, dizi izleme platformları kullanarak film, dizileri takip etmektedir. Bu nedenle Konuşanlar 1. bölüm full izle için akla gelen ilk seçenekler arasındadır. Dizibox içerisinde bu imkân olmasa da, internette dizi izleme imkânı sunan çok sayıda platform olduğu için bunlar incelendiğinde bir sonuç alınabilir.

Dixibox Exxen Konuşan 1. Bölüm Full İzle YouTube

İçerisinde milyonlarca video bulunduran YouTube, global çapta birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İçerisine çok sayıda kanal olmakla birlikte, bunlardan biri de Konuşanlar’dır. Hasan Can Kaya tarafından başlatılmış olup, oldukça kısa sürede sevilmiştir.

exxen konusanlar ne zaman basliyor konusanlar 13830105 9247 m

Bu nedenle ilk zamanlar yeni bölümleri buradan takip edilebilmiştir. Ancak Acun Ilıcalı tarafından sunulan Exxen ile anlaşıp oraya geçince, eski bölümleri YouTube üzerinden kaldırılmıştır. Ancak bazı bölümleri hâlâ bulunmaktadır. Eğer 1. bölümü izlemek istiyorsanız, yaklaşık 11 dakika olan bir ekstra seçeneği vardır. Diğer bölümler üzerine de tanıtım, shot gibi videolar vardır.

Ancak yeni bölümlerini izlemek istiyorsanız, Exxen üzerinde bir hesap açmanız gerekir. Zira Hasan Can Kaya Exxen ile anlaşınca, buraya taşınmış; yeni bölümlerin yayın adresi de böylece değişmiştir. Eğer kayıt olmadan Konuşanlar 40. bölüm izle gibi seçenekleri araştırıyorsanız, YouTube limitli de olsa size bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Konuşanlar Son Bölüm Exxen Konuşanlar İzle Kaçak

2021 yılının Ocak ayı itibariyle hayatına başlayan Exxen içerisinde birçok program vardır. Bu sayede eğlenceli vakit geçime imkânı sunulur. Hasan Can Kaya tarafından yayınlanan Konuşanlar da bunlar arasındadır.

Aralık 2020’de buraya taşınan programı Exxen üzerinden takip etmek istiyorsanız, üye olmanız gerekir. Burada iki tip vardır ve şöyledir;

  1. Rklmvr: Aylık 9,90 fiyatta olan bu pakette reklamlar vardır. Yıllık almak isterseniz, 99,90 TL’dir.
  2. Rklmyk: Aylık 19,90 TL olan bu paket reklam bulundurmaz. Yıllık almaz isteyenleri 199,90 fiyatındadır.

Tek yapmanız gereken aralarından herhangi birini seçmektir. Bunların ikisi de, Konuşanlar ve diğer programlara erişim izni sunar. Ödeme kredi veya banka kartı ile yapılmakta olup; ilk defa sisteme kaydolanlar ücretsiz 7 gün izleyebilmektedir.

Bu bağlamda kaydolmaya karar veremiyorsanız, 7 günlük deneme size ayrıntılı bilgi yapacak kadar tecrübe kazandıracaktır.

Konuşanlar Bölümler İnternetten İzlenir Mi?

Hasan Can Kaya tarafından sunulan Konuşanlar için birçok kişi Konuşanlar 40. bölüm izle gibi seçeneklerin, internetten yapılıp, yapılamayacağını merak etmektedir. İnternet günümüzde hemen hemen her evde bulunmakta olup, kaçak izlemenize yardım edecek birçok site vardır. Bunlar kapsamında olan film, dizi izleme siteleri; ücretsiz şekilde yayın izleme imkânı sunar.

Burada çok sayıda platform olduğu için, hepsini incelerseniz Konuşanlar’ın bölümlerini yayınlayanlar varsa bulabilirsiniz.

Konuşanlar 1. Bölüm İzle YouTube Nasıl İzlenir?

Konuşanlar’ı ilk gününden bu yana takip edenler ve yayını yeni keşfedenler, Konuşanlar 1. bölüm full izle gibi seçenekleri sıkça incelemektedir. Yayın hayatına YouTube üzerinden başladığı ilk akla gelen seçenek de doğal olarak bu olmaktadır.

Konuşanlar’ın kanalı YouTube üzerinde hâlâ mevcut olup, burada ekstra, tanıtım ve shot gibi bölümler vardır. Bunlar arasında ekstra bölümler 10 ile 16 dakika arasında değişen zamanlara sahiptir. Ancak tüm bölümlerin izlenme konusunda ise eski bölümleri silinmiştir. Bu nedenle tam bir halde değildir.

Konuşanlar Son Bölüm İzle Ücretsiz

Hasan Can Kaya’nın Senaristlik ve komedyenliğini yaptığı Konuşanlar, YouTube üzerinde ilk çıktığı günden bu yana sevilmektedir. Talk Show tipinde olup, izleyiciler tarafından merak ve ilgiyle karşılandığı için bir süre sonra Exxen ile anlaşma yapılmış, ardından yayınlar burada yapılmaya başlanmıştır.

Hasan Can Kaya, ardından yeni bölümlerin buradan izlenebileceğine dair açıklama yapmıştır. Dolayısıyla Exxen üzerine kayıt olarak, bunların tümüne kaçırmaksızın bakabilirsiniz. Kayıt olabileceğiniz iki seçenek vardır;

  1. Rklmyk: Reklam bulunmayan bu seçenek aylık 19,90; yıllık ise 199,90 Türk Lirası ücrete sahiptir.
  2. Rklmvr: Reklamlı içerikleri olan bu üyelik aylık 9,90 TL olup yıllık 99,90 Türk Lirasıdır.

Ödemeler oldukça pratik olup banka veya kredi kartı ile gerçekleştirilebilmektedir. Eğer ücretsiz nasıl izleyebileceğinizi merak ediyorsanız, Dizibox Exxen Konuşanlar YouTube, internet ve Exxen üzerinden takip edilebilir.

Konuşanlar Ücretsiz Nasıl İzlenir?

Her ne kadar ilk önceleri Konuşanlar YouTube üzerinden ücretsiz izlenebiliyor da olsa, Exxen üzerine geçmesi ardından nasıl ücret ödemeksizin izlenebileceği merak edilir hale gelmiştir. Bunun ilk ilk seçenek YouTube platformudur.

Burada bir takım bölümler yaklaşık olarak 19 ile 16 dakika arasındadır. Bu sebeple kanalı ziyaret ederek, mevcut tüm videoları, ücretsiz biçimde izleyebilirsiniz. Ancak son bölümler ile full versiyonlar buna dâhil değildir.

Zira Exxen üzerine geçmesi ile yayınlanması da buradan yapılmaya başlanmıştır. Buna ek olarak Exxen’in YouTube kanalı da ücretsiz biçimde tanıtım ve shot yayınlamaktadır ve bunlar da takip edilebilir.

Konuşanlar Exxen Bölümleri İzle Ücretsiz Yapılabilir Mi?

Exxen ilk çıktığı günden bu yana Türkiye’de birçok kesim tarafından beğeniyle takip edilir hale gelmiştir. İçerisinde zengin bir içerik olup, bunlar arasında konuşanlar da vardır. Konuşanlar son bölüm izle buradan yapılabilmekte olup; birçok kişi bilmese de kısa süreli de olsa ücretsiz bir izleme sunar.

Zira daha önceki tarihlerde kayıt olmamışsanız, 7 günlük bir ücretsiz deneme olduğu görülür. Bu kapsamda tüm programlara erişim yapılabilir. Ancak süreç dolduktan sonra ücretli bir izleme vardır.

Konuşanlar İzle Ücretsiz Kaçak Dizibox Exxen Üzerinden İzlenir!

Günümüzde birçok kişi interneti kullanarak dizi ve film izleyebileceğinin farkındadır. Bu kapsamda hizmet veren birçok site vardır ve binlerce program sunarlar. Bu nedenle Konuşanlar izle ücretsiz kaçak seçeneğinin, bu platformlarda olup, olmadığı sıkça düşünülmektedir.

Bunun için sitemizde ilgili videolar mevcut olup, bunlarla bölümlere erişebilirsiniz. Buna ek olarak dizi ve film izleme platformlarını inceleyip, hangilerinin Konuşanlar’ın bölümlerini sunduğuna bakabilirsiniz.