Cin Çağırma Teknikleri Aynayla Cin Çağırma. Cin çağırma yöntemleri birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Ayna ile cin çağırma yöntemiyle misafir kabul edebilir; farklı boyutlar arasında gezebilirsiniz. Özellikle macera ruhlu insanlar ve gençler tarafından kullanılmakta olsa da birçok kişi başarısız olmaktadır.

Cin Çağırma Teknikleri Aynayla Cin Çağırma

Eğer psikolojik direnciniz güçlü değilse, yeterli cesarete sahip değilseniz ya da dini bütün bir insan değilseniz, bu işlem sizin için geri dönüşü mümkün olmayan zararları doğurabilir. Zira ayna ile bu yöntem kullanıldığında, ilgili yere gelen cinin bir silueti görünür. Bu durum akıl kayıplarını bile doğurabilir.

Cin çağırma üzerine eminseniz, bu yazımızda merak ettiğiniz soruların cevapları bulunmaktadır.

Cin Çağırma Duası

Cin çağırma duaları, genellikle garantili olarak görülmektedir. Garantili cin daveti için Ya Tevvap Celle Celalühü demeniz gerekir. Bu sesli biçimde, 409 kere söylenir ve bu esnada göğe bakılır. Böylece bir sonuç elde edilebilir. Buna ek olarak farklı sureler de okunur.

Bunlar Fatiha, İhlas ve Nas sureleri olup, etkileri oldukça büyüktür. En kolay cin çağırma için şu aşamalar takip edilir;

cin çağırma teknikleri aynayla cin çağırma

cin çağırma teknikleri aynayla cin çağırma

  1. Abdest alındıktan sonra loş bir ortama geçilir.
  2. Ayna karşısına geçildikten sonra, Euzu Besmele getirilir.
  3. Besleme çekilerek Fatiha, İhlas ve Nas sureleri sırasıyla okunur.
  4. Ardından Ya Tevvap Celle Celalühü 409 kere okunur.

Eğer tek değilseniz, odadaki herkes bunları sırayla okumalıdır. Ardından duyacağınız sesler, ortamdaki hava değişimleri bu duaların tesiridir. Buradan sonra meydana gelebilecek olan fiziksel veya psikolojik travmalar, sizin sorumluluğunuz altındadır.

Ayna ile Cin Çağırma

Eğer ayna kullanarak gerçek cin daveti yapmak istiyorsanız, şu dualar okunmaktadır;

  1. Fatiha suresi
  2. İhlas suresi
  3. Nas suresi

Ayrıca Kur’an-ı Kerim, mum ve kalem, büyük ayna ya da oy aynası da gerekmektedir.

Ayna Cin İlişkisi

Ayna ve cin arasındaki ilişki, birçok kişi tarafından da merak edilmektedir. Aynalar, boyut değiştirme için kullanıldığına inanılan araçlardır. Dolayısıyla bu nesneler, iki farklı boyut arasındaki perdeyi kaldırır. Böylece bir iletişime de imkân tanır. Dolayısıyla ayna ile cin çağırma uzun zamandır kullanılmaktadır. Kolay ancak etkili olması da önemli bir unsurdur.

cin çağırma teknikleri aynayla cin çağırma

cin çağırma teknikleri aynayla cin çağırma

Aynaya ek olarak dama desenlerin de boyutlar arasındaki geçişi gösterdiğine inanılmaktadır. Zira sıkça kullanılmaktadır. Ancak bunları tek başınıza uygulamanız önerilmez.

Dişi Cin Çağırma

Cin çağırmak isteyen kişiler arasında dişi cin çağırma sıkça merak edilen bir konudur. Ancak bu oldukça tehlikelidir. Eğer erkekseniz, cin daveti ardından cin size âşık olabilir. Bu durumda bir başka kişi ile aşk yaşamanız da imkânsızdır. Ayrıca kişiler kendi istekleri ve rızaları dışarısında cinsel birliktelik de kurabilir. Bu nedene tavsiye edilmemekte olup; sorumluluk size aittir. Eğer denemek isterseniz cin çağırma duası ardından, siluetten talep edilir.

Dişi cin çağırma ya da size zarar vermeyecek Müslüman cin çağırma için, sırasıyla aşağıda yer alan adımları uygulamanız gerekmektedir.

1. Abdest alın ve loş bir odada bulunun.

2. Aynanın karşısına geçerek, ilk olarak Euzu Besmele çekin.

3. Besmele çektikten sonra sırasıyla Fatiha Suresini, İhlas Suresini ve Nas Duasını okuyun.

4. Duaları okuduktan sonra, 409 kere ‘Ya Tevvap Celle Celalühü’ diyerek tekrar edin.

5. Eğer birden fazla kişi ile aynayla cin çağırma yapacaksanız; odada yer alan kişilerin tamamının bu duaları sırasıyla okuması gerekmektedir.

6. Bulunduğunuz mekanın havasındaki değişim ya da duyduğunuz / duyacağınız sesler ve etkiler duanın etkileridir.

Gece Cin Çağırma

Cinlerin gece 12:00 ile 04:00 arasında daha çok aktif olduğu inanılır. Bu nedenle birçok kişi garantili cin çağırma için bu aralıkları kullanır. Sabah ezanı okunana kadar irtibat kurabilen bu mahluklar, ezan ardından kendi boyutlarında kaldıkları için irtibat yapamaz.

Ayrıca loş ve karanlık ortamları sevdikleri için burada yaşadıkları söylenir. Bu sebeple cin çağrılırken de bu tür ortamlar kullanılır.

Kibrit ile Cin Çağırma

Cinler,  ateş olmadan çıkan dumana gelmektedir. Dolayısıyla karanlık bir yerde kibrit yakarsanız, daha kolay cin çağırabilirsiniz.

Mezarlığa Giderek Cin Çağırma

Gece geç saatlerde mezarlığa giderek cin çağırma da garantili cin çağırma olarak belirtilmektedir. Ancak bunun için beraberinizde kan, hayvan eti veya pilav getirmeniz gerektiği belirtilir. Ardından bunların karşısında cin çağırma için dua okunarak, davet edilir. Bunun gece, karanlık olduğunda geç saatler de yapılması gerekir.

Demon Çağırma

Şeytan anlamına gelen demon, Hz. Muhammed S.A.V. zamanından beri yaşayan kötü cin kabilesindendir. En tehlikeli çağırma yöntemi olup musallatlarla veya can tehlikeleri ile neticelenir. Gelen cin kötü olduğu için, iyi bir netice çıkmaz.

Cin Çağırma Yöntemleri Nelerdir?

Eğer cin çağırmak istiyorsanız, kullanabileceğiniz yöntemler birden fazladır. Bunların en sık merak edilenleri mezarlığa gitme, ayna ile cin çağırma ve demon çağırmadır. Ayna kullanma en etkili olandır.

Cin Çağırma Yöntemleri Nasıl Kullanılır?

Cin çağırma için kullanılan farklı yöntemler olduğu için, her biri farklı şekilde yapılmaktadır. Bunlardan ayna ile kullanılmakta olan, yazımızda olduğu gibidir. Ancak tek başınıza denememeniz önerilir.

Ayna ile Cin Çağrılır Mı?

Boy aynası veya büyük boy ayna ile kullanılan aynayla cin çağırma, sıkça tercih edilen metotlar arasındadır. Çağırmak istiyorsanız, yazımızda bulunan aşamaları deneyebilirsiniz. Ancak sorumluluğun size ait olduğunu bilmeniz gerekir.