Bungalov evleri estetik yapısıyla birçok insana cezbedici gelir. Bu nedenle özellikle bir yere turistik amaçla giden kişiler, otellerden ziyade buraları tercih eder.

Bungalov dendiğinde birçok kişinin aklına ahşaptan yapılan, küçük ve huzurlu evler gelir. Bunun nedenlerinden biri de birçok seçeneğin ahşap ürünler kullanılarak imal edilmesidir. Ancak bu bir zorunluluk değildir. Zira samandan yapılan bu tür evler de söz konusudur.

Samandan yapılan Bungalov evler de tıpkı ahşap gibi farklı bir hava sağlar. Peki, bu yapılar hangi ülkemizde hangi şehirlerde mevcut? Eğer tatilinizi bu evlerde geçirmek istiyorsanız, bu yapıların mevcut olduğu bazı şehirler şöyledir…

Bungalov Evleri Bulabileceğiniz Şehirler

Datça Hayıtbükü Bungalov

Datça Bungalov evleri tatil yapanlara yeni ve daha sessiz bir tecrübe sunar. Üstelik denize 50 kilometre gibi yakın bir mesafede bulunur. Eğer bir bisiklet de edinirseniz, bu yolu spor yaparak gidip gelebilirsiniz.

Bölge doğası bakımından da mükemmel seçenekler sunar. Deniz, doğa ve bungalov’un birleşmesiyle tatilinizi böylece hayat boyu hatırlayabilirsiniz.

bungalov evleri bulabileceğiniz şehirler

bungalov evleri bulabileceğiniz şehirler

Sultan Camp Bungalov

Fethiye Bungalov evleri arıyorsanız, Sultan Camp size kaçırılmaması gereken fırsatlar sunar. Adından da anlaşılabileceği üzere kamp alanlarıyla da tanınmakta olup, manzarası bakımından büyüleyicidir. Eğer tatilinizi daha sakin geçirmek istiyorsanız, tüm dileklerinizi bir arada sağlar.

Koala Bungalows Evleri

Koala Bungalows evleri evcil hayvanlarınızı da getirebileceğiniz bir mekândır. Tatile çıkmak isteyen birçok kişi, dostlarını bırakacak bir yer bulmada sorunlar yaşar. Ancak Koala Bungalows hem size, hem de arkadaşınıza unutamayacağınız bir tecrübe sunar.

İda Natura Bungalov Evleri

İda natura Bungalov evleri konumu açısından Kaz Dağı Milli Parkına oldukça yakındır. Böylece muhteşem bir manzarayı sizin zevkinize sunar.

Kaz dağları her yıl çok sayıda misafire ev sahipliği yapar. Şayet burada tatil yapmak istiyorsanız ve otel araştırmasındaysanız, bölgedeki Bungalovlar size daha kişisel, özel ve sessiz bir tecrübe geçirmenizi sağlar.

1556630579 kapak

Palmira Bungalow Evleri

Marmaris’te yer alan Palmira Bungalow evleri doğayla bir arada, muhteşem bir tatil geçirmenizde size yardım eder. Böylece Bungalov’un estetik yapısıyla doğal güzelliği iç içe bulup, içinizde bir harmoni yakalayabilirsiniz.