Antalya ülkemizde turizm cenneti olarak bilinen bir yerdir. Sadece denizi ve muhteşem doğasıyla değil, tarihi dokusuyla ve antik kalıntılarıyla da büyük bir cazibe merkezidir. Bu nedenler her yıl çok sayıda yerli ve yabancı turisti kendine çeker. Antalya En İyi Balık Restoranları

Şehre gelen birçok kişi neyi, nerede yiyebileceğini merak eder. Şehrin deniz kenarında olması herkesin aklına balığı getirir. Antalya’da en iyi balık restoranları şehrin çok sayıda sakini tarafından iyi bilinse de, yeni gelen kişiler büyük bir yabancılık çekebilir.

Eğer insanlara sorarak, vakit kaybetmek istemiyorsanız, deneyebileceğiniz iyi balık restoranlarından bazıları şöyledir…

antalya en i̇yi balık restoranları

antalya en i̇yi balık restoranları

Antalya En İyi Balık Restoranları

Antalya Balık Evi

Eğer şehirde en iyi balık tadabileceğiniz bir lokasyon arıyorsanız, Antalya Balık Evi denemeniz gereken seçenekler içindedir. Birçok Antalyalı tarafından da bilinen mekânlardandır.

Buna ek olarak Antalya’da bulunan en eski balık restoranları arasındadır. Sadece balık değil, salata ve tatlı gibi yiyecekler de oldukça uygun fiyatlarla sunulur. Eğer gitmeye karar verirseniz, Çağlayan Mahallesi, Eski Lara Yolu’nda yer alır.

restaurant 691397 640

Urcan Balık

Urcan Balık Antalya’ya gidenlerin denemesi gereken lezzetler içindedir. Konum olarak Tevfik Işık Caddesi, Gençlik Mahallesi’nde yer alır. Birçok şehir sakini tarafından tercih edilir ve zengin deniz ürünlerini sizlerle paylaşır. Üstelik deniz manzarasıyla keyifli bir yemek yeme fırsatı sunar.

Sandal Balık Lokantası

Barınaklar, Çağlayan Mahallesi, 2052 Sokak 15 numarada yer alan Sandal Balık Lokantası tadına doyum olmayan tarifleri ve sıcak bir atmosferiyle size yeni bir damak zevki sunar. Antalya’da çok sayıda tercih edeni bulunur.

salmon 518032 640

Talya Balık Evi

Talya Balık Evi Eski Lara Yolu, Falez 2 Parkı’nda yer alır. Izgara ve tava balıkları ve diğer lezzetleriyle çok sayıda Antalyalının tercihleri arasındadır. Geniş bir salonu olup, eş zamanlı 200 üzerinde misafiri alabilir.

Lara Balık Evi

Işıklar (Lara) Gençlik Mahallesi, Tevfik Işık Caddesi 8 numaradan ulaşabileceğiniz Lara Balık Evi aynı zamanda Konyaaltı’nda şube sahibidir. Manzarası ve havasıyla ilgi çekici bir ortam sunar. Oldukça geniş bir salonu olup, lezzet bakımından size yeni damak zevki getirir.