Her bilgisayar sahibi, cihazının en iyi performansla çalışmasını ister. Kullanıcılara aygıtlarını optimize etme imkânı veren Advanced Systemcare, içerisinde bulunan opsiyonlar sayesinde kısa sürede daha hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlar.

Günümüzde her bilgisayar, farklı etmenlere bağlı olarak yavaşlar. Zira yoğun program, oyun, dosya kurmak ve silmek, hard disk üzerinde kirliliğe ve yavaşlığa sebep olur. Çoğu kullanıcı bir programı sildiğinde kayıtlarına, belgelerim üzerindeki dosyalara dokunmadığı için bunlar da kullanılmayanlar olarak ağırlıklara meydan hazırlar.

Bu konuda size yardımcı olan program bakım, onarım, koruma ve yazılım güncelleme gibi seçenekleriyle cihazınızdaki çoğu problemi gidermede yardımcı olur. Sahip olduğu özellikler,

  1. Bakım Özelliği,
  2. Advanced Systemcare Hızlandırma,
  3. Koruma,
  4. Yazılım Güncelleme,

Şeklindedir ve iobit tarafından sunulur. Satın alınarak daha iyi kullanılabilmekte olup 1 bilgisayar için fiyatı güncel olarak %40 indirimli şekilde 16,77 dolardır; ancak bu indirim kaldırılırsa eski fiyatı söz konusudur. Bu sebeple birçok kişi satın almaktan ziyade, serial key bularak programı aktif etmek ister.

advanced systemcare serial
Advanced Systemcare Serial

Advanced Systemcare Serial Key Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Serial key olarak da adlandırılan lisans anahtarları, bir programı veya oyunu aktifleştirmek için kullanılır. Burada bilmeniz gereken, her birinin özel olduğudur. Bu sebeple satın bile almış olsanız, bir programı veya oyunu birinci bilgisayarınıza kurduktan sonra ikincisine kuramazsınız.

Bu durum Advanced Systemcare için de geçerlidir. Her ne kadar internet üzerinden farklı anahtar numaraları bulunabilecek olsa da, bunların çoğu kullanılmış durumdadır. Yeni paylaşılanlar da programın oldukça avantajlı olması sebebiyle kısa sürede tükenmektedir.

Dolayısıyla tavsiye edilen bulduklarınızı vakit kaybetmeden denemenizdir. Başarılı şekilde kurduktan sonra, format atana kadar kullanım yapılabilir. Ancak formatla beraber her şey sıfırlandığı için, tekrar lisans anahtarı bulmanız gerekir.

Advanced Systemcare Serial Key

Bu programın tüm özelliklerini kullanmak istiyor ancak ücret ödememek istiyorsanız, Advanced Systemcare serial ile aktifleştirmeniz mümkündür. Burada gerek internet üzerinden araştırma yapabilir, gerekse lisans anahtarı üretici programları deneyebilirsiniz. Ayrıca,

  1. 635O7-C1OD5-41FFD-23AF6
  2. 7DDID-A64AF-01207-637F5
  3. CDD6D-D0774-F23C0-7EB3N
  4. F3BOA-O81O2-9F4OA-FD1F8
  5. 8FB8E-440E4-FCCFC-GEGF7
  6. 05DBF-ACC7F-A243G-B11384

Numaralarını programın ilgili alanına girerek deneyebilirsiniz. Bunları hızlı bir şekilde denerseniz, hâlâ aktif olanları keşfedebilirsiniz.

Advanced Systemcare Nasıl İndirilir ve Kurulur?

Bu programı indirmek istiyorsanız, tercih edebileceğiniz çok sayıda seçenek vardır. Gerek Türkçe, gerekse İngilizce kaynaklarda gerekli download linklerine ulaşabilir, kısa sürede bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ardından setup dosyasını kullanarak, kolayca kurabilirsiniz.