Bir araba sahibi olmak, günümüzde bir ihtiyaç halini almıştır. Bu nedenle kişiler peşinatsız taksitle araba veren galeriler hakkında yoğun bir araştırma yapmaktadır. Böylece oldukça cüzi ya da peşinatsız biçimde, taksit ile araç sahibi olunabilmektedir.

Günlük hayatın dinamikliği, sürekli hareket halinde olmayı gerektirmektedir. Her ne kadar Türkiye’de her ilde toplu taşıma bulunsa da, her gün ulaşım ücreti vermektense, kendi aracını almak birçok kişiye avantajlı gelmektedir.

Ayrıca sağlık sorunları, farklı ve uzak bir yerde sınava girilmesi gibi durumlarda, insanlar acil araç ihtiyacı duyabilmektedir. Eğer tatile gidecekseniz, kendi aracınızla yola çıkmanız daha avantajlıdır. Böylece istediğiniz eşyayı getirebilir, ekstra bagaja ücret ödemeksizin, konforlu şekilde gidip gelebilirsiniz.

Ancak nakit olarak almak yerine 2000 TL peşinatla araba veren galeriler daha sık tercih edilmektedir. Böylece insanlar, küçük bir peşinat ardından taksit taksit ödeme yaparak; araç sahibi olabilmektedir.

2000 TL Peşinat ile Araç Veren Galeriler Hangileridir?

Türkiye’nin birçok yerinde peşinatsız veya oldukça düşük peşinatlar ile araç satan galeriler vardır. Peşinatsız taksitle araba almak istiyorum diyorsanız, tek yapmanız gereken bunları incelemedir. Eğer yaşadığınız yerde bulunmuyorsa, bunlar seçenekleriniz arasında bulunmaktadır;

 1. Buraklar Otomotiv: İstanbul
 2. Akçalar Otomotiv: Ankara
 3. Buraklar Otomotiv: Ankara
 4. Doğuş Otomotiv: Ankara
 5. Doğuş Otomotiv: Adana
 6. Mamiler Otomotiv: İstanbul
 7. Aydınlar Otomotiv: İstanbul
 8. Buraklar Otomotiv: İzmir
 9. Metinler Otomotiv: Kayseri
 10. Yalçınlar Otomotiv: İzmir
 11. Karadağ Otomotiv: Ankara
 12. Aydın Otomotiv: Aydın
 13. Mega Oto: İstanbul
 14. İnanlar Otomotiv: Bursa

Bu seçenekler, az peşinatla araba almak isteyenler için güzel bir seçenek sunar. Zira tümü 2000 TL peşinatla araba veren galeriler arasındadır. Eğer yaşadığınız yerde değillerse, doğrudan en yakınınızdaki yere gidip aracı alabilir, ardından evinize yeni otomobilinizle gelebilirsiniz.

Bunların vade oranları yüzde 1,5’den başlamakta olup, taksit seçenekleri 48 aya varmaktadır. Aldıktan sonra, aylık 2000 Türk Lirası ödeyerek, otomobil sahibi olabilirsiniz.

 

Senetle Otomobil Alınır Mı?

Günümüzde acil para ihtiyacı olan birçok kişi, ilk seçenek olarak senede başvurmaktadır. Bu nedenle galeriden senetle araba almak istiyorum diyen çok sayıda insan vardır. Her ne kadar ilk olarak bir seçenek olmadığı akıllara gelse de, büyükşehirlerde bazı yerler böyle satış yapmaktadır. Bunlardan bir bölümü şöyledir;

380320 5dd7b823e02ef

 1. Wowwo
 2. Gürel Oto Plaza
 3. Eren Otomotiv
 4. Niğdeliler
 5. Ünsa Motorlu Taşıtlar
 6. Serkan Otomotiv
 7. RS Auto
 8. Birarabam
 9. Otovadeli
 10. Eminotomotiv
 11. Destekarabam
 12. Birikim Oto
 13. Katılımvim
 14. Çözüm Tasarruf
 15. Fuzuloto

Eğer peşinatsız senetle araba almak istiyorsanız, bunlar tercih yapabileceğiniz seçenekler arasındadır. Hepsi ayrı bir firma olduğu için internetten bir araştırma yapmanız, hepsini değerlendirdikten sonra senetle araba veren galeriler arasında size en iyi çözümü sunan incelenmelidir.

Taksitle Araba Satın Alınır Mı?

Nakit ile araba satın almak oldukça zor olduğu için, taksitle araba satan galeriler daha yoğun olarak tercih edilmektedir. Bunun için yaşadığınız yerdeki galerilerden çözüm almanız oldukça olasıdır. Birçok insan taksitle ödemeyi tercih ettiği için, bunu sayısız galeri sunmaktadır.

Bunlardan bazıları, peşinatsız taksitle araba veren galeriler arasında olup, istediğiniz çözümü sunmaktadır.

Araç Kredisi Nereden Alınabilir?

Araç almak isteyen ve peşinatsız senetle araba seçeneklerini değerlendiren kişiler, hangi bankaların araç kredisi için tercih edebileceğini merak etmektedir. Bu bakımdan bazı seçenekler şöyledir;

 1. Ziraat Bankası
 2. Aktifbank
 3. Yapı Kredi Bankası
 4. TEB Çetelem
 5. KOÇ Finans
 6. Garanti BBVA
 7. Türkiye Finans

Otomobil alacak insanlar buna yönelik kredi çektiği için, bu ve diğer bankalar tarafından sunulan imkânlardan yararlanılabilir.

Dikkat etmeniz gereken nokta, bunların hepsinin farklı olduğudur. Bu nedenle faiz ve vade oranları da birbirine göre değişiklik göstermektedir. Dolayısıyla hızlı, acele karar vermek daha uygun olanlarını kaçırmanıza neden olur.

Karar vermeden önce kendi sitelerini incelerseniz, kısa sürede tüm ayrıntıları görebilirsiniz. Hepsinin başvuruları oldukça kolay olup, bankanın herhangi bir şubesi aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Burada istediğiniz soruyu sorabilir, ayrıntılı bilgileri de alabilirsiniz. Kredi ardından istediğiniz aracı taksit, senet veya peşinatsız istediğiniz gibi edinebilirsiniz.